Top 5 dzisiaj

Najlepszy wczoraj

frytka
zdobył: 3650 pkt

Top 5 serwisu

Losowe słówko

Poziom rozszerzony

approving - zatwierdzanie, pochlebny

Losowy cytat

„We should conduct ourselves not as if we ought to live for the body, but as if we could not live without it.“

Seneca

Wyświetlono rezultaty 1-7 z 7.
Dlaczego uczycie się angielskiego?
10.11.2016 06:28:03 przez IDGI

J.w

15.11.2016 11:06:29 przez Lily

Marzyłam, żeby mówić po angielsku, swobodnie rozmawiać, oglądać filmy w oryginale, podróżować do krajów angielsko języcznych Np. Kanada, USA ( kiedyś tam pojadę, tylko nie wiem kiedy, ale miło wierzyć, że jednak i będzie super.) Muszę przyznać, że jest trudniej, niż się spodziewałam, jednego słówka się nauczę, dwa zapomnę i bilans nie jest, taki jak powinien, trudno, wiem, że się uda. :) Pojedziesz ze mną do Kanady?

14.12.2016 07:50:48 przez JohnyBravo93

Ja chętnie pojade:-)

24.12.2016 12:40:57 przez Lily

Podejrzewam, że nie pojedziesz, ale super, że napisałeś, że tak. :) Wszystko już ustalone. Lecimy do Vancouver ( to najfajniejsze miasto w Kanadzie) i musimy mieć paszport i Visę, ale łatwo ją załatwić, lecimy nowym samolotem PLL LOT dreamlinerem do Toronto, tam przesiadka i do Vancouver. Na miejscu mam już upatrzone fajne i nie drogie noclegi i oprócz czerpania z atrakcji miasta możemy chodzić do szkoły dla cudzoziemców na naukę języka angielskiego, np 2 godzinny dziennie, przyjemne z pożytecznym. Fajnie, jednak lecieć z kimś jest milej niż samemu. :)

30.12.2016 04:58:18 przez JohnyBravo93

Paszport mam. Visa na jak długo i ogolnie pobyt na jak długo? Chetnie bym zaczął tam prace. Byłem juz w Niemczech i Szwecji. Fajna przygoda poleciec do Kanady i mozna połączyć przyjemne z użytecznym.

30.12.2016 06:01:58 przez JohnyBravo93

jak masz gg 54026985

03.01.2017 03:12:56 przez Lily

Nie planowałam tam pracować, myślałam o zwiedzaniu zachodniej Kanady, poznawaniu nowych przyjaciół, nauce angielskiego z kanadyjskim akcentem. :) Mój wyjazd maksymalnie na dwa miesiące. Z tego, co napisałeś wnioskuje, że mamy zupełnie inne powody wyjazdu. Mój jest czysto rozrywkowy plus nauka języka przy okazji.